CO DĚLÁME

Vizuální styl společnosti neboli corporate identity – naší řečí je to prostě vaše tvář, jak se prezentujete.

Kompletní reklamní kampaně – od názvu přes scénář a realizaci.

Tiskoviny – kompletní servis v oblasti tiskovin, od vizitky po knihu, kalendáře, včetně pravidelných periodik, jako jsou časopisy, média.

Velkoplošná média – billboardy, bigboardy, plakáty, fototapety na zeď, roll-upy apod. prostě vše co je velké a je vidět. :-)

Animace, videa – všechno co vidíte na obrazovkách, webech, v televizích a všude, kde se „obrázky“ hýbou.

Textilie – dresy, trička, bundy, cokoliv, co na sebe můžete obléct, včetně kšiltovek, kravat, spodního prádla, nevynecháváme ani ponožky! :-)

Reklamní předměty – trička, tužky, pouzdra, diáře, doutníky, tága, hodinky, prostě vše, čím chcete překvapit a potěšit své zákazníky.

Psané slovo – (copywriting) celkem důležitý „koníček“ v reklamní branži, aneb když potřebujete nějaký smysluplný text bez přebytečného marastu, ňůspíku a dalšího prznění krásných jazyků, nejenom toho našeho.

Design a polep aut – od trabantu po kamion, máme zkušenosti s reklamou na MHD, celopolepu osobních aut, dodávek, autobusů, kamionů, není problém ani motorka nebo klidně kolo.

Orientační systémy – kdybyste náhodou chtěli zabloudit ve vaší vlastní budově, můžete bloudit lépe a veseleji s naším informačním systémem, který vám vymyslíme na míru.

Web, e-shop, FB – a všechny tady ty internety taky zpracujeme tak, aby byl počítač a internet dobrý sluha, ne zlý pán.

Ostatní – interiéry, výstavy, obrazy, fotoobrazy, fotografické služby. Už jsme řešili i vzhled pádla, nafukovacího hradu, medailí, svatebních prstýnků, kompletní organizace svatby, designu lahví.

Zjednodušeně: využíváme 18 let zkušenosti s reklamním trhem. I díky tomu už se nemusíme bát jakkoliv velkých projektů, využíváme přátelských vazeb na všechny. Takže pokud něco chcete a ještě nevíte co, bude nejlepší se za námi zastavit ;).


co-delame