KDO JSME

Začátky naší party se začaly rodit v roce 2010. V té době bylo jasné, že jeden člověk na rozšiřující se klientelu už nemůže sám stačit, proto bylo nutné poskládat tým bláznivých a kreativních lidí, kteří budou schopni posouvat to naše řemeslo stále dál, abychom byli spokojeni nejen my, ale hlavně naši klienti.

Postupným hledáním a mícháním originálních osobností tak vznikl „koktejl“ Mejk.cz, tým různorodých lidí, ochotných pustit se do jakékoliv blázniviny v oblasti reklamy, designu a marketingu a vlastně v jakékoliv oblasti, která vyžaduje selský rozum, emoční inteligenci a umění vcítit se do potřeb různých oborů. I díky různorodosti naší klientely poznáváme tolik oblastí lidské činnosti, ke kterým bychom se zřejmě jinak ani nikdy nedopracovali. A to je na naší práci to nejlepší.
Zaměřujeme se proto na poskytování komplexních služeb reklamní komunikace.

Hlavní a nejdůležitější činností naší skupiny jsou nápady. Od nich se pak už velmi rychle můžeme posunout k jejich kreativnímu a grafickému zpracování, k fotografiím, k tiskovým produkcím, webu, reklamním předmětům, marketingovým kampaním, audiovizuálním projektům a dalším řešením dle požadavků klientů.

Nejlepší školu nám poskytlo hokejové prostředí, kdy je termín „včera“ denním chlebem. Neznámé nám není vinařské prostředí, technické obory, gastronomie, móda… a každý další obor je pro nás novou výzvou.
V současnosti můžeme nabídnout služby kreativců, grafiků, výtvarníků, fotografů, produkčního a audiovizuálního týmu, to vše pod jednou hlavičkou Mejk.cz.

Externě:

Jiří Matýsekfotograf

Fotograf numero uno, prostorově i umělecky natolik výrazný, že každé setkání s ním nebo jeho fotografiemi bude nezapomenutelné a brzo snad bude plnohodnotnou součástí.

Michal Bernátekfotograf

Nejčerstvější přírůstek do naší skupiny, teprve doplníme, co z něho vyleze, každopádně oko má, technicky zdatný.

K2N way s.r.o.

Počítače, weby,… nikdy vás nenechají ve štychu a nudit se s nimi taky nelze.

Iva Miklošková

Skvělá malířka, scénografka, originál do morku kostí.